Hakkımızda

Biz Kimiz?

Gün Gümrük Müşavirliği, 1991 yılından beri dış ticaret ve bu alanda danışmanlık hizmeti vermektedir. 27 yıllık tecrübemiz ile her koşulda doğru çözümleri üreterek müşterilerilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tarihimiz

Gün Gümrük Müşavirliği, 1991 yılından bu yana 27 yıllık bir tecrübe elde etmiş ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile dış ticaret ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Gün Gümrük Müşavirliği, dinamik ve doğru çözümler üreterek, emin adımlarla ilerleyen kadrosuyla ithalatçı/ihracatçı ve gümrük arasındaki ilişkiyi en sağlıklı şekilde kurma amacını benimsemiştir.

Dış ticarette ihtiyaç duyulan tüm izin ve belgeler Gün Gümrük Dış Ticaret Servisi tarafından alınıp, müşterilerimizin isteği doğrultusunda raporlanmaktadır. Gün Gümrük Müşavirliği, alanında uzman ve mevzuata hakim personeli ile ithalat, ihracat ve diğer bütün gümrük işlemleri ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayıp çözüm üretmektedir.

Kadromuz: Firmamız bünyesinde 3A karneli gümrük müşaviri, 10 yardımcı karneli gümrük müşaviri ve 28 çalışanımız bulunmaktadır.


Prensiplerimiz

 • Kalite odaklı, hızlı ve hatasız hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmek ve sürekliliğini sağlamak.
 • Gümrük müşavirlik işlemlerinin her aşamasında hızlı, yasal ve güvenilir gümrükleme hizmeti vermek.
 • Hedeflerimize olumlu bakış açısı, yaratıcılık, şeffaflık, kendine güven ve ekip çalışması ile en hızlı şekilde varmak.
 • Çalışanlarının dinamik bir yapı içerisinde olduğu ve katılımcı faaliyetleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti sürekli olarak sağlayan bir firma olmak.
 • Kalitenin sağlanmasında en önemli kaynağın insan olduğu inancından yola çıkarak, personele dönük düzenli eğitim imkanları sağlamak.
 • Uzmanlığını hızla gelişen teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip kurmak.

Neden bizimle çalışmalısınız?

 • Tecrübeli ve Güvenilir

  1991 yılından itibaren gelen bir tecrübe ve bu tecrübenin sektör içerisinde ve dışarısında bize getirdiği güvenilirlikten ötürü her daim işinizin yolunda olduğuna emin olabilirsiniz.

 • Bütünleşik Hizmet Anlayışı

  Gün Gümrük olarak size başlangıçtan sona kadar bütünleşik bir hizmet sağlıyoruz. Bu sayede sizin herhangi bir durumu veya farklı hizmetler arası geçişleri takip etmenize gerek kalmadan uzman ekibimiz tarafından işletilen bir sisteme sahip oluyorsunuz.

 • Taahhüt Ediyoruz

  Firma olarak müşterilerimize değer veriyoruz ve bunu da bze teslim ettiğiniz işinize sizin gibi özen göstererek yapıyoruz. İhracat bilgi formunu tam ve eksiksiz doldurduğunuz koşulda çıkabilecek olan hataların sorumluluğunu alıyoruz.

ISO 9001

World Customs Organization

İSTANBUL GÜMRÜK MÜŞAVİRLERİ DERNEĞİ

İTKİB